PAN I PANI FLEISHMAN


Doktor Toby Fleishman wreszcie wyzwolił się z koszmaru małżeństwa z Rachel. Po latach upokorzeń i emocjonalnej poniewierki jego popularność wśród kobiet, wspomagana przez aplikacje randkowe, wyraźnie rośnie. Niestety, nowe życie Toby’ego zamiera, zanim na dobre się zaczęło. Wszystko z powodu nagłego zniknięcia byłej żony. Fleishman próbuje jej szukać, dzieląc czas między pracę w szpitalu, opiekę nad dziećmi i erotyczne przygody. Jeśli jednak chce zrozumieć zachowanie Rachel, musi przyjąć do wiadomości, że jego wyobrażenie na temat ich związku od początku odbiegało od rzeczywistości.

Pan i Pani Fleishman to elektryzujący debiut jednej z najpopularniejszych amerykańskich dziennikarek. Taff y Brodesser-Akner analizuje współczesną kulturę, próbując się odnaleźć na bezdrożach „instytucji małżeństwa”.

Ten fantastyczny debiut ma w sobie humor Marii Semple, serce Meg Wolitzer i sarkazm Philipa Rotha. To powieść dzika i piękna.
Emma Straub

Brodesser-Akner napisała mocną i niepokojącą powieść o tym, że budowanie życia we dwoje często pomija kluczowy fakt: każde z tej dwójki jest odrębnym istnieniem.
„The New York Times Book Review”
  • Nasza cena: 26,40 zł

  • Cena detaliczna: 39,90 zł
  • Rabat: 34%
  • Wysyłamy w: 1-2 dni